Słuchacze CSP nad Warszawą

Data publikacji 30.04.2012

25 kwietnia 2012 r., słuchacze szkolenia zawodowego podstawowego „SZP-1/12” realizowanego w Centrum Szkolenia Policji, w ramach działalności Prewencyjnego Koła Zainteresowań, uczestniczyli w zajęciach przeprowadzonych na terenie lotniska Głównego Sztabu Policji Warszawa – Bemowo.

Słuchacze „SZP-1/12” z IV kompanii, plutonu 3. wspólnie z opiekunem dydaktycznym podkom. Sławomirem Klimaszewskim poznali możliwości wykorzystania lotnictwa policyjnego podczas mistrzostw „Euro 2012”, a także rodzaje posiadanych przez Policję śmigłowców, które mogli obejrzeć na terenie lotniska. Zapoznali się też z zasadami bezpiecznego podchodzenia do śmigłowca i oczywiście uczestniczyli w locie patrolowym śmigłowcem Sokół nad Stadionem Narodowym i Warszawą.
Takie zajęcia na pewno pozostaną długo w pamięci słuchaczy.

Sławomir Klimaszewski ZSP/Hanna Grochowska WP
                                                                                                                                  zdj. Sławomir Klimaszewski