Kolejny turniej

Data publikacji 30.04.2012

Uczestnicy szkolenia zawodowego podstawowego „SZP-4/11” bardzo chętnie biorą udział w turniejach wiedzy, jakie przygotowali dla nich nauczyciele Centrum Szkolenia Policji. Słuchacze mają już za sobą dwa etapy Turnieju Par Patrolowych teraz przyszła pora na wyłonienie „Mistrza Prawa”.

Kadra Zakładu Służby Kryminalnej zorganizowała kolejną edycję turnieju „Mistrz Prawa”.
19 kwietnia br., 35 słuchaczy „SZP-4/11” przystąpiło do testu wiedzy. 11 najlepszych osób zakwalifikowało się do kolejnego etapu turnieju, po którym wyłoniono zwycięzców.
Mistrzem prawa został post. Sebastian KŁĘK – kompania II, pluton 3, wicemistrzem post. Arkadiusz WESZKA – kompania II, pluton 3, a trzecie miejsce zajął post. Krzysztof GARGULA – kompania II, pluton 3.
Finalistom pogratulował przewodniczący komisji podinsp. Dariusz Kaszuba oraz członkowie podinsp. Dariusz Baj i podinsp. Dariusz Bober.

Dariusz Kaszuba – Zastępca Kierownika ZSP/Hanna Grochowska WP
                                                                                                                      zdj. ze zbiorów ZSK