Data publikacji 26.02.2007

Dzisiaj w Centrum zainaugurowano również rozpoczęcie drugiego projektu szkoleniowego. Tym razem w murach naszej szkoły zebrali się specjaliści od zarządzania. Polscy policjanci i pracownicy cywilni będą brać udział w Projekcie Twinningowym „Zarządzanie w polskiej policji”. Zajęcia poprowadzą Hiszpanie.

Biuro Kadr i Szkolenia KGP wspólnie z Gabinetem Komendanta Głównego Policji rozpoczęło realizację projektu Twinning Light pt. „Zarządzanie w Polskiej Policji”. Przedsięwzięcie będzie obejmowało cykl szkoleń, które będą realizowali policjanci Królestwa Hiszpanii. W uroczystej inauguracji Projektu wzięli udział: oficer łącznikowy Ambasady Królestwa Hiszpanii Fernando Reboiras, Lider Projektu ze strony hiszpańskiej Miquel Garjo Pintas oraz ze strony polskiej: Z-ca Dyrektora Biura Kadr i Szkolenia KGP podinsp. Jacek Gil, po. Z-cy Dyrektora gabinetu Komendanta Głównego Policji podkom. Irmina Adamska i Z-ca Komendanta CSP podinsp. Anna Rosół.
Tematyka szkoleń obejmie zarządzanie i organizację jednostek Policji. Z hiszpańskich doświadczeń 30 polskich logistyków wybierze te, które będą mogły znaleźć zastosowanie również u nas. Spotkanie to będzie oparte na cyklach wykładów, które poprowadzą hiszpańscy wykładowcy Fernando Santafe i Luis Romero.

Anna Galant rzecznik CSP/Beata Pepłowska MCSSP CSP
zdjęcia Marzena Ziemak ZTK CSP