Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

”Inspection key”

Data publikacji 21.03.2012

Uczestnicy Koła Ruchu Drogowego działającego w Centrum Szkolenia Policji, mieli okazję uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez przedstawicieli firmy DRABPOL. Warsztaty poświęcone były m.in. wykorzystaniu urządzenia ”Inspection key”, które służy do odczytywania danych z tachografów cyfrowych oraz kart kierowców.

           Na spotkanie, które prowadzili Pan Krzysztof Drabczyński i Pan Marcin Kosmala zostali zaproszeni słuchacze kursu specjalistycznego w zakresie ruchu drogowego, oznaczonego symbolem RD-1/12.

           Warsztaty były również doskonałą okazją do zapoznania policjantów z wyposażeniem samochodu specjalistycznego typu furgon przeznaczonego do działań profilaktyczno – edukacyjnych. Pojazd został przekazany Centrum Szkolenia Policji w ramach projektu„Doposażenie jednostek Policji w specjalistyczny sprzęt służący poprawie bezpieczeństwa  w ruchu drogowym na obszarze całego kraju” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko.

 

 

 

Hanna Grochowska WP/

Agnieszka Sałkowska ZRD

zdj. Mariusz Mazewski ZSS

Powrót na górę strony