Szturm na Policyjne Centrum Dowodzenia

Data publikacji 15.03.2012

Policyjne Centrum Dowodzenia cieszy się niesłabnącą popularnością. W środę i czwartek mogli je obejrzeć funkcjonariusze, a także pracownicy Centrum Szkolenia Policji.

Obiekt funkcjonuje od 23 stycznia br. Właśnie wtedy rozpoczęła się pierwsza edycja warsztatów szkoleniowych przygotowujących policjantów do wykonywania zadań w strukturze Centrum Dowodzenia Operacją i Wymiany Informacji.

Dotychczas nie wszyscy funkcjonariusze i pracownicy CSP mieli okazję zapoznać się ze strukturą i zadaniami Policyjnego Centrum Dowodzenia. Dzięki propozycji Kierownictwa CSP i uprzejmości Pana kom. Arkadiusza Waliszewskiego z Głównego Sztabu Policji KGP, w ciągu dwóch dni, CDOiWI odwiedziło ok. 60 osób.

Hanna Grochowska

zdj. Mariusz Mazewski ZSS