Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Słychać nas było w orkiestrze!

Data publikacji 09.01.2012

Wczoraj, razem z całą Polską zagraliśmy w XX Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Funkcjonariusze Centrum Szkolenia Policji byli w Powiatowym Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. W. Wolskiego w Serocku i w Społecznej Szkole Podstawowej nr 35 im. Noblistów Polskich S.T.O. w Legionowie.

           W PZSP w Serocku kom. Radosław Kobryś i podkom. Sławomir Hołoweńko z Zakładu Ruchu Drogowego CSP zaproponowali dzieciom i młodzieży udział w pogadance oraz w konkursach dotyczących bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

            Odwiedzający Społeczną Szkołę Podstawową nr 35 w Legionowie mogli poznać zasady udzielania pierwszej pomocy i wziąć udział w ćwiczeniach z tego zakresu. Instruktażu udzielali asp. sztab. Łukasz Długołęcki i asp. Artur Komosiński z Zakładu Szkoleń Specjalnych CSP.

            Udało się też zlicytować, wystawione przez CSP, dwa kursy z zakresu samoobrony. Licytację prowadził mł. insp. Paweł Dudkowski z Wydziału Prezydialnego.

            Cieszymy się, że wspomagając akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mogliśmy pomóc zebrać pieniądze na  zakup nowoczesnych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

                                                                                                                                    

Hanna Grochowska

zdj. Paweł Dudkowski WP i ze zbiorów R. Kobrysia ZRD 

Powrót na górę strony