Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nagroda dla naszego kolegi

Data publikacji 09.01.2012

"Realizuje zadania służbowe wzorowo, troszczy się o jakość pracy. Permanentnie doskonali swoją wiedzę i umiejętności. Jest też prezesem Legionowskiego Towarzystwa Sportowego. Z ogromnym zaangażowaniem uczestniczy w działaniach popularyzujących sportowy tryb życia wśród dzieci i młodzieży powiatu Legionowskiego". Między innymi takie opinie na swój temat, zebrał asp. Jacek Kuźmiński – nauczyciel policyjny Zakładu Interwencji Policyjnych CSP.

          Asp. Jacek Kuźmiński pełni służbę w Centrum Szkolenia Policji od 2004 roku.

          Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, gdzie ukończył studia magisterskie na kierunku trenerskim w dyscyplinie sportu judo. Posiada uprawnienia trenera II klasy. W ramach podnoszenia kwalifikacji ukończył także szereg kursów specjalistycznych. W latach 1999-2005 był członkiem kadry narodowej w judo.

         Asp. J. Kuźmiński  jest inicjatorem wielu działań w ramach procesu doskonalenia zawodowego kadry zakładu. Zrealizował film dydaktyczny z zakresu taktyki i technik interwencji. Z uwagi na doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje funkcjonariusz został wyznaczony do realizacji zajęć z uczestnikami kursów specjalistycznych z zakresu taktyki i technik interwencji, których celem jest przygotowanie kadry instruktorskiej w jednostkach terenowych Policji. Wielokrotnie reprezentował CSP na warsztatach i seminariach, gdzie aktywnie uczestniczył w wymianie doświadczeń zawodowych. Był zaangażowany w przygotowanie, w CSP Mistrzostw Policji w Judo (17 czerwca 2011 r).  Na tychże Mistrzostwach asp. Jacek Kuźmiński odniósł również sukces sportowy zdobywając srebrny medal.

          W uznaniu za tak ogromne osiągnięcia w służbie i aktywność społeczną w zakresie propagowania sportu wśród dzieci i młodzieży asp. J. Kuźmiński został wyróżniony nagrodą Ministra Spraw Wewnętrznych.

          Nagrodę, w obecności Kierownika Zakładu Interwencji Policyjnych mł. insp. Grzegorza Winnickiego i Kierownika Sekcji Kadr nadkom. Piotra Irzyckiego, wręczył Zastępca Komendanta ds. Dydaktycznych insp. Jarosław Gałuszka.

          Serdecznie gratulujemy naszemu koledze i życzymy kolejnych sukcesów!

 

Hanna Grochowska

zdj. Mariusz Mazewski ZSS 

Powrót na górę strony