Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Prokurator wyjaśnia wątpliwości

Data publikacji 20.12.2011

Zmiany w prawie karnym materialnym i procesowym wprowadzone w bieżącym roku, były tematem spotkania słuchaczy szkolenia zawodowego podstawowego „SZP-4/11” z prokuratorem Prokuratury Apelacyjnej w Warszawie.

          14 grudnia br., w auli CSP słuchacze szkolenia zawodowego podstawowego SZP-4/11, kompania I pluton 1 i kompani II pluton 1, 2, 3 i 4, spotkali się z prokuratorem Prokuratury Apelacyjnej w Warszawie Panem Leszkiem Stryjewskim.

          Omawiane przez prokuratora zagadnienia dotyczyły zmian w prawie karnym materialnym i procesowym wprowadzonych w bieżącym roku, mających wpływ na przebieg postępowań przygotowawczych, a także obszarów zagrożenia przestępczością zorganizowaną i pospolitą na terenie podległym Prokuraturze Apelacyjnej w Warszawie, ze zwróceniem uwagi na ewentualne problemy występujące we współpracy Prokuratury z Policją w zakresie prowadzonych czynności wykrywczych.

          W spotkaniu oprócz słuchaczy uczestniczyli również: Zastępca Komendanta ds. Dydaktycznych insp. Jarosław Gałuszka,  p. o. Kierownik Zakładu Służby Kryminalnej podinsp. Dariusz Kaszuba oraz kadra CSP.

          Spotkanie zostało zorganizowane przez Zakład Służby Kryminalnej.

 

Hanna Grochowska WP/Dariusz Kaszuba ZSK

zdj. Mariusz Mazewski ZSS

Powrót na górę strony