Ciekawe spotkanie

Data publikacji 18.10.2011

W piątek, 14 października br., słuchacze szkolenia zawodowego podstawowego „SZP-2/11” oraz kadra Centrum Szkolenia Policji uczestniczyli w spotkaniu z insp. Grzegorzem Jachem.

Przypomnijmy, że insp. Grzegorz Jach jest pełnomocnikiem Komendanta Głównego Policji ds. Promocji Bezpieczeństwa Publicznego i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi. Jest autorem i realizatorem ogólnopolskiego programu profilaktyki uzależnień „Profilaktyka a Ty” – „PaT”, wpisanego do rządowego programu „Razem Bezpieczniej”. Z wykształcenia i zamiłowania pedagog, pasjonat pracy z młodzieżą.

Piątkowe spotkanie w CSP poświęcone było zagadnieniom z obszaru ceremoniału policyjnego, etyki zawodowej i historii Policji.

Talent pedagogiczny i świetny kontakt z młodzieżą sprawiły, że nasi słuchacze z wielkim zainteresowaniem uczestniczyli w tych niecodziennych zajęciach.

Spotkanie koordynował Naczelnik Wydziału Prezydialnego mł. insp. Tomasz Piechowicz.

Hanna Grochowska

zdj. Roman Majewski WP