Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.
Data publikacji 30.01.2007

Od dzisiaj Komendant Centrum Szkolenia Policji w Legionowie ma już oficjalnie drugiego zastępcę ds. logistyki. Komisarz Piotr Kucia otrzymał akt mianowania z rąk zastępcy dyrektora Biura Kadr i Szkolenia KGP podinsp. Jacka Gila.   

zdjęcie Nowy zastępca ma 15 letni staż pracy, przeszedł do CSP 21 sierpnia 2006 roku ze Szkoły Policji w Katowicach, gdzie pełnił funkcję Naczelnika Wydziału Zaopatrzenia i Transportu. Piotr Kucia jest absolwentem Studium Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego, Podyplomowego Studium Zarządzania Uniwersytetu Śląskiego oraz warszawskiego Studium Zamówień Publicznych.
Żonaty, tata czwórki dziewcząt. Prywatnie interesuje się piłką nożną, a świetnie relaksuje się przy grze w szachy. Szczególne zainteresowanie wzbudza w nim Prawo Zamówień Publicznych oraz zagadnienia związane z funduszami unijnymi.
 

zdjęcie Podczas tej samej uroczystości nominację otrzymał również – dotychczas pełniący obowiązki zastępcy kierownika Zakładu Kynologii Policyjnej w Sułkowicach – kom. Andrzej Sierputowski.
Nowy zastępca szefa ZKP do służby wstąpił w 1985 roku i od początku związany jest z ośrodkiem szkolenia w Sułkowicach. W latach 90. współtworzył m.in. kierunek szkolenia psów przeznaczonych do wyszukiwania zapachów materiałów wybuchowych.
Z wykształcenia pedagog (WSH w Pułtusku), w 2001 roku ukończył podyplomowe studium oficerskie w WSPol. w Szczytnie. Obecnie kontynuuje naukę na podyplomowych studiach w Wyższej Szkole Humanistycznej w Łodzi. Żonaty, ojciec dwójki dzieci.
 
Piotr Maciejczak, ZKS
zdj. autor 
Powrót na górę strony