Delegacja z Chińskiej Republiki Ludowej

Data publikacji 13.07.2011

Do Centrum Szkolenia Policji przybyli dziś przedstawiciele Departamentu Bezpieczeństwa i Ochrony Obywateli z regionu Guangdong w Chinach. Zarządzanie zasobami ludzkimi w jednostce Policji i system szkolnictwa policyjnego, to tylko niektóre z zagadnień, które pozostawały w ich zainteresowaniu.

Gości powitał Komendant Centrum Szkolenia Policji insp. dr Roman Stawicki.

W czasie spotkania omówiono proces doboru do służby w policji, rozwój kariery zawodowej i mechanizmy awansu policjantów. Przedstawiono też wybrane programy szkolenia i doskonalenia zawodowego.

Kolejnym i zarazem ostatnim etapem wizyty była prezentacja zaplecza dydaktycznego i wybranych komórek organizacyjnych szkoły.

Hanna Grochowska

zdj. Roman Majewski WP