Koniec zmagań na jeziorach

Data publikacji 11.07.2011

Już po raz trzeci w tym roku, w Bazie Szkoleniowej CSP w Kalu, zakończył się kurs specjalistyczny dla policjantów realizujących zadania na wodach i terenach przywodnych.

Tym razem był to kurs oznaczony symbolem „DZW – 2/11”.

Po etapie nauki w CSP, przyszedł czas na 14 dniowe zajęcia realizowane na mazurskich jeziorach. Słuchacze doskonalili umiejętności w porze dziennej i nocnej wykorzystując bogate zaplecze dydaktyczne bazy. W czasie ćwiczeń zmagali się nie tylko ze swoimi słabościami, ale i z kapryśną pogodą. Choć nie było łatwo, kurs zakończył się sukcesem dla wszystkich jego uczestników.

Wykładowcy i instruktorzy Zakładu Szkoleń Specjalnych CSP w Legionowie pogratulowali absolwentom, życząc im optymalnego wykorzystania nabytych umiejętności, jak i dobrej atmosfery w pracy.

Wszystkim policjantom ,,wodniakom,, życzymy stopy wody pod kilem!

Łukasz Długołęcki/Waldemar Różycki ZSS

zdj. Waldemar Różycki ZSS