Delegacja z Ukrainy

Data publikacji 29.06.2011

W dniu 28 czerwca Centrum Szkolenia Policji odwiedziła delegacja z Narodowej Agencji ds. Przygotowania i Przeprowadzenia EURO 2012 na Ukrainie wraz z Zastępcą Komendanta Głównego Policji nadinsp. Waldemarem Jarczewskim.

Delegacja w składzie Oleksandr Birsan – I Zastępca Narodowej Agencji ds. Przygotowania i przeprowadzenia EURO 2012 na Ukrainie, Roman Tretiak – Główny Specjalista Departamentu Bezpieczeństwa Narodowej, gen. mjr Mykola Kłymczuk – Naczelnik Zarządu Ochrony Porządku Publicznego Wojsk Wewnętrznych MSW Ukrainy, płk Milicji Oleg Matwiejcow – Zastępca Zarządu Ochrony Porządku Publicznego Departamentu Bezpieczeństwa Publicznego MSW Ukrainy oraz st. lejtnant Milicji Jurij Manin – Starszy Inspektor ds. zamówień specjalnych Wydziału Bezpieczeństwa Międzynarodowych Imprez masowych Roboczego Apartu Ukraińskiego Biura Interpolu, została przywitana przez Komendanta Centrum Szkolenia Policji insp. dr. Romana Stawickiego.

Po spotkaniu z Komendantem delegacja ukraińska zapoznała się z działalnością szkoły oraz infrastrukturą a następnie zwiedziła powstające w ramach przygotowań do EURO 2012 Centrum Dowodzenia Operacją.

Wizyta delegacji ukraińskiej związana była z przyjazdem do Warszawy na Międzynarodową Konferencję „Bezpieczeństwo Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012”.

podkom. Roman Majewski