Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

XIX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Data publikacji 10.01.2011

W całym kraju funkcjonariusze Policji wspierali XIX Finał WOŚP. Do akcji włączyli się również nauczyciele policyjni Centrum Szkolenia Policji.

       W sztabie XIX Finału WOŚP zorganizowanym w Zespole Szkół w Legionowie, przy ul. Zegrzyńskiej 3, jak zwykle wiele się działo. Występy karaoke, popisy zespołów muzycznych i tanecznych, pokazy mody, konkurs „Mam talent" oraz pokazy umiejętności sportowych, to tylko niektóre z atrakcji.

       W bogatej ofercie programowej XIX Finału WOŚP miała udział również nasza szkoła. Konkursy z nagrodami, przygotowane przez policjantów z Zakładu Ruchu Drogowego dla najmłodszych uczestników imprezy, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Wszyscy z wielkim zaciekawieniem  oglądali prezentowany sprzęt policyjny. Nie brakowało także chętnych, którzy korzystając z fachowego instruktażu funkcjonariuszy Zakładu Szkoleń Specjalnych, doskonalili umiejętność udzielania pierwszej pomocy.

       Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć akcję zbierania pieniędzy przeznaczonych na zakup sprzętu medycznego, niezbędnego do prawidłowego diagnozowania oraz leczenia dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.

 

Hanna Grochowska

zdj. Hanna Grochowska 

Powrót na górę strony