Poszukiwania – narada szkoleniowa

Data publikacji 22.09.2010

Dziś kierownicy i funkcjonariusze Sekcji Poszukiwań i Identyfikacji osób oraz Zespołów Poszukiwań Celowych spotkali się na naradzie szkoleniowej.

Spotkanie zostało zorganizowane w Zakładzie Kynologii Policyjnej w Sułkowicach - komórce organizacyjnej Centrum Szkolenia Policji.
W czasie narady jej uczestnicy omówią założenia projektu Zarządzenia w sprawie prowadzenia przez Policję poszukiwania osób ukrywających się przed organami ścigania lub wymiaru sprawiedliwości. Przedstawią też warunki wpływające na skuteczność przedsięwzięć realizowanych przez struktury organizacyjne ds. poszukiwań w KWP. Na spotkaniu zostanie dokonana ocena efektów pracy komórek organizacyjnych zajmujących się prowadzeniem poszukiwań w I półroczu 2010 roku.

Hanna Grochowska
Foto: Adam Przybylik ZKP