Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.
Data publikacji 23.11.2006

"Medialny policjant" został opracowany przez specjalistów z Zakładu Komunikacji Społecznej CSP dla słuchaczy kursów podstawowych. Jego celem jest wyuczenie prawidłowych postaw policjantów w kontaktach z mediami i promowanie godnego wizerunku Policji.  

Przypomnijmy: Pierwszy etap konkursu odbył się we wrześniu. Udział w nim wzięło 10 trzyosobowych drużyn z różnych kompanii i plutonów kursu podstawowego NPU-3. Do dalszego etapu przeszło 6 zespołów.
Wczoraj, 22 listopada, odbył się II etap. Jego uczestnicy mieli trudne zadanie: wystąpienie przed kamerą. Dla wielu z nich była to pierwsza w życiu "100". Okazało się, że krótki, syntetyczny przekaz ze zdarzenia drogowego niektórym osobom sprawił trochę kłopotów, a niespodziewane pytanie dziennikarza potrafiło wprawić w zakłopotanie. Ale byli też i tacy, którzy potrafili wzbudzić uznanie jury.
Do dalszego, ostatniego etapu przeszły 3 zespoły. W finale konkursu wezmą udział dziennikarze, którzy pomogą wyłonić najlepszą grupę. Kolejne - ostatnie już spotkanie w grudniu!

podinsp. Anna Galant, rzecznik prasowy CSP
zdj. P. Maciejczak, ZKS
Powrót na górę strony