Kontynuacja prac nad projektem unijnym

Data publikacji 19.04.2016

18 kwietnia w Centrum Szkolenia Policji rozpoczęło się robocze spotkanie z przedstawicielami Instytutu Kryminalistyki w Pradze (Czechy) w ramach realizacji projektu pn. „Razem przeciwko przestępczości poprzez edukację” (Erasmus+).

W spotkaniu uczestniczą: Komendant Centrum Szkolenia Policji insp. Anna Rosół, Zastępca Dyrektora Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji insp. Adam Frankowski, a także pozostali przedstawiciele CLKP i CSP.

Celem przedsięwzięcia jest wypracowanie rozwiązań finansowo-organizacyjnych umożliwiających pomyślne przeprowadzenie projektu, którego głównym założeniem jest przygotowanie i wdrożenie nowatorskich programów szkoleniowych dla techników kryminalistyki z Czech, Polski oraz Słowacji.

Renata Cedro/WP

zdj. Mariusz Mazewski/ZSS