„Przemyt papierosów w związku z przestępczością zorganizowaną”

Data publikacji 05.05.2010

Dziś, 5 maja br., w Centrum Szkolenia Policji rozpoczęło się Międzynarodowe Seminarium Fachowe MEPA - „Przemyt papierosów w związku z przestępczością zorganizowaną”. Uczestników szkolenia powitał Komendant Centrum Szkolenia Policji, insp. Arkadiusz Brzozowski.

W seminarium, które będzie trwało do 7 maja br., biorą udział przedstawiciele państw członkowskich MEPA – Austrii, Czech, Niemiec, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, Węgier, Polski, a także gościnnie, przedstawiciele państw niezrzeszonych w Akademii, reprezentanci Milicji Białorusi oraz Milicji Ukrainy.
  W programie seminarium, oprócz merytorycznej dyskusji znalazł się czas na przekazanie informacji o kulturze i gospodarce Polski. Zaplanowano też zwiedzanie zabytków Warszawy.

Hanna Grochowska
Foto Mariusz Mazewski ZTK