Zawody o Puchar Komendanta Centrum Szkolenia Policji w Legionowie w podciąganiu na drążku

Data publikacji 17.11.2023

Dowódcy Wydziału Dowodzenia Centrum Szkolenia Policji w Legionowie asp. szt. Mariusz Trojanowski oraz z mł. asp. Grzegorz Banaś zorganizowali I Mistrzostwa w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie w podciąganiu na drążku o puchar komendanta szkoły z okazji 105 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. W zawodach wzięło udział 37 słuchaczy, najlepszy wynik w kategorii kobiet 21 podciągnięć uzyskała sierż. szt. Agnieszka Pałka, w kategorii mężczyzn najlepszy wynik 32 podciągnięcia uzyskał post. Patryk Kowalski, który wygrał w kategorii open i zdobył Puchar Komendanta Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.

Kategoria kobiety:
1 miejsce sierż.szt. Agnieszka Pałka
2 miejsce  sierż.szt. Aleksandra Grabowska
3 miejsce post. Ewelina Wiśniewska

Kategoria mężczyźni:
1 miejsce post. Patryk Kowalski
2 miejsce post. Mateusz Gradzik
3 miejsce post. Piotr Przepiórka

Pamiątkowe dyplomy oraz puchar przechodni zwycięzcy zawodów w imieniu Komendanta Centrum Szkolenia Policji w Legionowie wręczył Naczelnik Wydziału Dowodzenia CSP w Legionowie mł. insp. Maciej Antas.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom sportowej formy!

asp. szt. M. Trojanowski WD