Na zawsze pozostanie w naszej pamięci - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Na zawsze pozostanie w naszej pamięci

Data publikacji 26.03.2021

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że 24 marca br. zmarł pracownik Wydziału Inwestycji i Remontów CSP Marcin Lewkowicz. Miał 45 lat. Pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę i bliskich. Najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia rodzinie zmarłego Marcina składa Komendant Centrum Szkolenia Policji w Legionowie wraz z kierownictwem, policjantami i pracownikami CSP.

W środę, 24 marca  2021 roku, zmarł Marcin Lewkowicz wieloletni pracownik Wydziału Inwestycji i Remontów CSP. Był zawsze otwarty na potrzeby innych, nigdy nie odmówił pomocy. Na zawsze pozostanie w naszych sercach jako ciepły, uśmiechnięty, życzliwy i uczynny kolega. Zawsze pomocny i gotowy poświęcić każdemu swój czas.

Pozostawił rodzinę i przyjaciół w rozpaczy, a nas wszystkich, którzy z nim pracowali, w głębokim żalu. W sercach naszych i pamięci trwać będzie na zawsze.

Komendant Centrum Szkolenia Policji w Legionowie wraz z kierownictwem, policjantami i pracownikami Policji łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną, składając najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia.