Zwalczanie przestępczości narkotykowej - szkolenie

Data publikacji 10.03.2021

W Centrum Szkolenia Policji rozpoczął się kurs specjalistyczny w zakresie zwalczania przestępczości narkotykowej, który prowadzony jest przez Zakład Służby Kryminalnej. W szkoleniu udział bierze 20 policjantów reprezentujących poszczególne województwa.

Realizację kursu wzbogacą swoją wiedzą i doświadczeniem zaproszeni goście z Wydziału do Zwalczania Zorganizowanej Przestępczości Narkotykowej CBŚP, Zarządu w Suwałkach i Białymstoku; Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Warszawie; Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi;  Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KSP.

Dodatkowo zajęcia prowadzone są przy współudziale wykładowców z zakładów: Techniki Operacyjnej, Kynologii Policyjnej, Szkoleń Specjalnych oraz Doradztwa Dydaktycznego i Psychologii.

Celem kursu jest podniesienie poziomu wiedzy policjantów, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej w swoich jednostkach macierzystych na terenie całego kraju.

Opiekunem merytorycznym kursu jest młodszy wykładowca Zakładu Służby Kryminalnej asp. Wojciech Nawrocki.

zsk

• atrapa narkotyków
  • prasa do pyłku kwiatowego ( marihuana)