Po latach pracy zasłużony odpoczynek

Data publikacji 24.01.2020

Wiele lat swojego czynnego życia zawodowego poświęcił na pracę w Centrum Szkolenia Policji, teraz przeszedł na zasłużoną emeryturę. Pan Lucjan Ścibor, pracownik pionu logistycznego, zakończył pracę w naszej jednostce.

Pan Lucjan Ścibor swoje życie zawodowe związał z Centrum Szkolenia Policji od początku jego istnienia. Pracował m. in. w komórkach zaopatrzenia i transportu. Przez lata zdobył sympatię wielu współpracowników i przełożonych, którzy zapewne długi czas będą wspominać miłą i efektywną z nim współpracę.

Serdecznie dziękujemy Panu Lucjanowi za pełną poświęcenia i profesjonalizmu współpracę oraz ogromną życzliwość podczas zawodowych kontaktów. Życzymy wszelkiej pomyślności, niesłabnącego zdrowia, radości życia i spełnienia najpiękniejszych marzeń. Liczymy na to, że w przyszłości nadal będziemy pozostawać w bliskich, serdecznych koleżeńskich kontaktach.

sk

fot.: Marta Hass-Konik