Data publikacji 22.11.2019

Wczoraj w Centrum Szkolenia Policji odbył się poranny apel całego stanu osobowego słuchaczy, w którym uczestniczyła kadra Wydziału Dowodzenia.

W trakcie apelu podniesiono flagę państwową na maszt oraz odtworzono hymn Rzeczypospolitej Polskiej. Następnie odczytano rozkaz Naczelnika Wydziału Dowodzenia kom. Artura Duszaka, w którym zwrócono uwagę na przestrzeganie m.in. regulaminu dotyczącego pobytu funkcjonariuszy na terenie Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.

Na zakończenie apelu odczytano wyróżnienie dla słuchacza szkolenia podstawowego, którzy w czasie wolnym od służby interweniował wobec nietrzeźwego kierującego, dając przykład wzorowej postawy. List gratulacyjny Komendanta Centrum Szkolenia Policji otrzymał post. Łukasz Bednarczuk.

sk

fot.: asp. szt. Mariusz Jasiszczak