Data publikacji 01.11.2019

174 policjantów zdało egzamin, który kończy ich szkolenie podstawowe w CSP. Teraz funkcjonariusze powrócą do swoich macierzystych jednostek, aby realizować zadania służbowe. W uroczystości wręczenia świadectw i wyróżnień brał udział Zastępca Komendanta Centrum, insp. Marcin Szyndler.

Po 7 miesiącach intensywnego szkolenia 174 słuchaczy kursu podstawowego przystąpiło do egzaminu końcowego. Wszyscy uzyskali wynik pozytywny. Teraz policjanci rozpoczną służbę w swoich macierzystych jednostkach.

W uroczystości zakończenia szkolenia brał udział Zastępca Komendanta Centrum Szkolenia Policji, insp. Marcin Szyndler. Towarzyszyli mu kierownicy komórek dydaktycznych oraz wykładowcy. Inspektor Szyndler podkreślił, że wiedza oraz umiejętności zdobyte w trakcie szkolenia, pozwoli słuchaczom sumiennie i profesjonalnie wykonywać zadania służbowe. W spotkaniu uczestniczyli również bliscy absolwentów.

Wszyscy uczestniczy szkolenia otrzymali świadectwa, a wyróżniający się policjanci dodatkowo listy gratulacyjne. Wszystkim absolwentom życzymy pomyślności w życiu osobistym i wielu sukcesów w służbie.

sk

fot. Mariusz Mazewski

• Uroczystość zakończenia szkolenia podstawowego - hala sportowa Centrum szkolenia Policji w Legionowie.