Data publikacji 18.09.2019

Dzisiaj zawodnicy udali się do Warszawy. Tam rozgrywali konkurencję kierowania ruchem drogowym na skrzyżowaniu. Po południu natomiast uczestnicy rywalizują na torze Centrum Szkolenia Policji, gdzie prezentują swoje umiejętności podczas przejazdu samochodem osobowym.

tekst: sierż. szt. Marcin Gąsior

foto.: Mariusz Mazewski/asp. szt. Tomasz Oleszczuk

film: mł. asp. Robert Karyś/nadkom. Jarosław Florczak

• Zawodnicy konkursu Policjant Ruchu Drogowego podczas zadania regulowania ruchem na warszawskim skrzyżowaniu.
    Drugi dzień zmagań o miano najlepszego policjanta "drogówki" w Polsce
  • Zawodnicy konkursu Policjant Ruchu Drogowego podczas zadania umiejętności jazdy samochodem. Tor Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.
    Drugi dzień zmagań o miano najlepszego policjanta "drogówki" w Polsce

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 29.56 MB)

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 13.75 MB)