Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

V edycja Ogólnopolskiej Ligi Strzeleckiej Funkcjonariuszy, Żołnierzy i Weteranów zakończona. Drugie miejsce dla reprezentanta Centrum Szkolenia Policji

Data publikacji 06.12.2018

Na strzelnicy Komendy Głównej Policji przy ul. Iwickiej w Warszawie odbyła się trzecia, ostatnia runda V Ogólnopolskiej Ligi Strzeleckiej Funkcjonariuszy, Żołnierzy i Weteranów.

29 listopada br. po raz kolejny organizatorzy postawili przed uczestnikami zadanie wymagające wykazania się szybkością oraz precyzją. Zawodnicy rywalizowali na dystansie 25 m, w czasie jednej minuty i trzydziestu sekund należało oddać dwadzieścia strzałów do trzech celów.

Podczas trzeciej rundy Centrum Szkolenia Policji reprezentowała drużyna w składzie podinsp. Grzegorz Zipper, asp. szt. Albert Piórkowski oraz asp. Lechosław Słupski. Zespół  CSP zajął trzecią lokatę w klasyfikacji drużynowej, natomiast asp. szt. Albert Piórkowski zdobył czwarte miejsce w klasyfikacji indywidualnej. Ostatnia runda stanowiła podsumowanie całej tegorocznej rywalizacji strzelców. W klasyfikacji indywidualnej drugie miejsce na podium zajął asp. szt. Albert Piórkowski reprezentujący Centrum Szkolenia Policji. Lepszy okazał się tylko utytułowany zawodnik i reprezentant Służby Ochrony Państwa. Na trzecim miejscu znalazł się funkcjonariusz Komendy Stołecznej Policji. Suma punktów (1236 pkt.) zdobytych przez reprezentację Centrum Szkolenia Policji we wszystkich trzech rundach dawała pierwsze miejsce wśród rywalizujących drużyn przed Komendą Stołeczną Policji (1233 pkt.) i Szkołą Policji w Katowicach (1187 pkt.). Niestety kontuzja kom. Huberta Kowalika spowodowała zmianę w składzie drużyny za co zgodnie z regulaminem zawodów zostały odliczone zdobyte w pierwszej turze punkty, co w efekcie uniemożliwiło zajęcie miejsca na podium.

Organizatorom gratulujemy świetnie przygotowanej imprezy strzeleckiej, a zawodnikom życzymy kolejnych sukcesów.