FESM w OSS SG w Lubaniu - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

FESM w OSS SG w Lubaniu

Data publikacji 06.12.2017

Od czterech lat, przedstawiciele jednostek szkoleniowych, w ramach Forum Edukacyjnego Służb Mundurowych, wymieniają doświadczenia związane z działalnością dydaktyczną. Ostatnie spotkanie poświęcone tym zagadnieniom odbyło się w Ośrodku Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej w Lubaniu.

     Zorganizowane w dniach 27 - 30 listopada br., warsztaty poświęcone były systemom wspomagającym proces nauczania. Zaprezentowano rozwiązania sprzyjające efektywnej organizacji, planowaniu oraz dokumentowaniu zajęć dydaktycznych w jednostkach szkoleniowych. Uczestniczący w spotkaniu zapoznali się także z bazą szkoleniową OSS SG w Lubaniu, w tym ze specjalistycznymi środkami dydaktycznymi służącymi do szkolenia oraz doskonalenia zawodowego pracowników Straży Granicznej w zakresie podnoszenia bezpieczeństwa publicznego.

     Centrum Szkolenia Policji było reprezentowane przez podinsp. Grzegorza Jankowskiego (Studium Doradztwa Dydaktycznego i Psychologii) oraz kom. Marka Czecha (Wydział Organizacji Dydaktyki i Dowodzenia).

podinsp. Grzegorz Jankowski/SDDiP

zdj. ze zbiorów SDDiP