Trzy razy złoto!

Data publikacji 06.12.2017

W obiektach Ganador Sport przy ul. Płochocińskiej 97B w Warszawie odbyły się otwarte Zawody o Puchar Dowódcy 9 Brygady Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych w badmintona. W wydarzeniu tym uczestniczyli również przedstawiciele Centrum Szkolenia Policji, którzy sportowe zmagania podsumowali zdobyciem trzech złotych medali.

Zawody (zorganizowane w dniach 28 listopada - 1 grudnia br.) rozgrywane były w kategoriach: mężczyzn gry pojedyncze w przedziale wiekowym do 35 lat, 36 – 45 lat i powyżej 45 lat, gra podwójna „OPEN” oraz kobiet gry pojedyncze i gry podwójne kategoria „OPEN”. W sportowym przedsięwzięciu brały udział reprezentacje ośmiu jednostek wojskowych oraz reprezentacja Centrum Szkolenia Policji w składzie podinsp. Dariusz Bober i nadkom. Łukasz Szwejkowski. Występ reprezentacji CSP zakończył się olbrzymim sukcesem – w grach pojedynczych mężczyzn, w kategorii wiekowej powyżej 45 lat, zwyciężył podinsp. Dariusz Bober zdobywając złoty medal. Równie wielki sukces odniósł nadkom. Łukasz Szwejkowski, który może pochwalić się pierwszym miejscem i oczywiście złotym medalem, w kategorii wiekowej 36 – 45 lat. W grach podwójnych mężczyzn w kategorii „OPEN” dwaj reprezentanci Centrum, po zaciętych i emocjonujących sportowych pojedynkach, także zdobyli pierwsze miejsce na podium, potwierdzone pucharem i dyplomami.

Medalistom serdecznie gratulujemy. Jesteśmy przekonani, że przed nimi kolejne sukcesy sportowe.

DB/WIiR

zdj. ze zbiorów WIiR