Międzynarodowa współpraca policyjna

Data publikacji 20.07.2017

W dniu 19 lipca br. Centrum Szkolenia Policji odwiedził starszy inspektor Zarządu Współpracy Międzynarodowej Narodowej Policji Ukrainy Rostyslav Tiutiunnyk. Wizyta, zorganizowana przez Komendę Główną Policji, odbyła się w ramach programu wymiany CEPOL.

Gościa powitały Komendant Centrum Szkolenia Policji insp. Anna Rosół oraz Naczelnik Wydziału Prezydialnego mł. insp. Elżbieta Kołodziejska-Powalska. Spotkanie, zgodnie z oczekiwaniami przedstawiciela policji ukraińskiej, było poświęcone zagadnieniom związanym ze współpracą międzynarodową oraz pozyskiwaniem środków Unii Europejskiej. Prezentację na ten temat przedstawiła Pani Beata Pepłowska, główny specjalista Zespołu Zamówień Publicznych i Funduszy Pomocowych. Na zakończenie spotkania goście zwiedzili obiekty sportowe oraz kompleks strzelnic CSP.

Joanna Łaszyn/WP

zdj. Mariusz Mazewski/ZSS