Zakończenie karnawału

Data publikacji 01.03.2017

Taneczne korowody w kolorowych strojach, zabawy z animatorami, konkursy i oczywiście mnóstwo słodyczy – tak wyglądała ostania sobota karnawału w Centrum Szkolenia Policji. Wszystko to, dla dzieci pracowników i policjantów zorganizowali: Zarząd Szkolny NSZZP CSP, Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA Region w Legionowie oraz NSZZ Pracowników Policji (Szkolny Zarząd Zakładowy w CSP).

Sala została udekorowana balonami, serpentynami i kolorowymi światełkami. Organizatorzy zadbali też o słodki poczęstunek dla dzieci, a na rodziców oraz opiekunów czekała kawa i herbata. Największym powodzeniem wśród najmłodszych cieszyły się, przygotowywane na bieżąco w czasie imprezy, wata cukrowa oraz popcorn.

Przebrani za klaunów, animatorzy z Agencji Artystycznej Peyotl zachęcali dzieci do  zabaw tanecznych i kusili konkursami. Główną atrakcją okazał się jednak pokaz sztuk iluzjonistycznych – widok niesamowitych czarów wywoływał na przemian zachwyt i zdziwienie. W zabawie uczestniczył również ogromny pluszowy słoń, który był wprost oblegany! Chętnie też pozował do pamiątkowych zdjęć. Na zakończenie imprezy dzieci otrzymały paczki wypełnione po brzegi słodyczami. Jesteśmy przekonani, że karnawałowe przyjęcie się udało i wszystkim na długo zostanie w pamięci.

A nad bezpieczeństwem dzieci oraz sprawnym przebiegiem wydarzenia czuwali m.in. asp. szt. Elżbieta Parzych wiceprzewodnicząca Zarządu Szkolnego NSZZP CSP, Danuta Barszczak wiceprzewodnicząca NSZZ Pracowników Policji (Szkolny Zarząd Zakładowy w CSP) oraz słuchacze szkolenia zawodowego podstawowego SZP-1/17, V komp., 3 pluton – post. Iwona Szoda, post. Aneta Wojciechowska i post. Łukasz Szyluk.

asp. szt. Elżbieta Parzych

zdj. post . Łukasz Szyluk/SZP-1/17