Nasi emeryci - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nasi emeryci

Data publikacji 24.02.2017

Komendant Centrum Szkolenia Policji insp. Anna Rosół pożegnała dziś funkcjonariuszy, którzy po latach służby opuścili szeregi Policji.

     Już od jutra na zaopatrzeniu emerytalnym będzie podinsp. Lidia Siachowicz - Kierownik Studium Doradztwa Dydaktycznego i Psychologii. Większość lat służby poświęciła na przygotowywanie metodyczne nauczycieli policyjnych. Swoją bogatą wiedzę i doświadczenie dydaktyczne, przez blisko 20 lat, przekazywała  na różnego rodzaju kursach, a także  wykorzystując inne formy doskonalenia. Zaangażowana była w opracowanie wielu programów nauczania. Jest też autorką licznych poradników metodycznych. Pasjonatka  propagowania wiedzy metodycznej.

     Na zaopatrzenie emerytalne przeszedł również podinsp. Adam Morawski ( Zakład Interwencji Policyjnych). Policjant z ponad 30-letnim stażem, w Centrum Szkolenia Policji od 1998 r. Realizował zajęcia dydaktyczne z zakresu szkolenia strzeleckiego na szkoleniu zawodowym podstawowym i kursach specjalistycznych. Jest trenerem i sędzią klasy państwowej strzelectwa sportowego.

          Zakład Kynologii Policyjnej CSP też ma świeżo upieczonego emeryta. Jest nim asp. szt. Edward Wiśniewski, który z pasją, od 2000 roku, kształcił słuchaczy i tresował psy służbowe na potrzeby Policji. Wcześniej przez 6 lat wykonywał zadania w jednostce terenowej Policji.

     Teraz przed naszymi emerytami czas na rozwijanie zainteresowań i podejmowanie kolejnych, nowych wyzwań. Serdecznie dziękujemy byłym funkcjonariuszom za wieloletnią, pełną profesjonalizmu współpracę. Życzymy wszelkiej pomyślności, niesłabnącego zdrowia, radości życia i spełnienia najpiękniejszych marzeń.

hg

zdj. Mariusz Mazewski/ZSS