Przedświąteczne spotkanie - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Data publikacji 14.12.2007

Przez dwa dni CSP gościć będzie rodziny policjantów i pracowników Policji z całego kraju, które przybyły na zaproszenie KGP, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. I chociaż główne uroczystości, w tym spotkanie z Komendantem Głównym zostały zaplanowane w Warszawie, my również staramy się, wnieść swój wkład w tę szczególną wizytę.

 

Rodziny przybyły na zaproszenie świąteczne kierownictwa Policji. Centrum będzie stanowiło głównie bazę noclegową, chociaż my również przygotowaliśmy dla nich ofertę przybliżenia im specyfiki naszej szkoły. Wśród gości nie zabrakło oczywiście dzieci, dla których ta niecodzienna przedświąteczna podróż ma szczególny wyraz. KGP przygowała dla nich sporo atrakcji nie tylko w postaci zwiedzania Pałacu Kultury i Nauki czy możliwości obejrzenia stolicy z lotu ptaka, ale też spektakl dziecięcy „Wielka nowina”. zdjęcieBędą oczywiście również świąteczne prezenty i spotkanie ze Świętym Mikołajem, na które wszystkie dzieci czekają przecież przez cały rok. Głównym akcentem tej podróży będzie jednak spotkanie z Komendantem Głównym Policji nadinsp. Tadeuszem Budzikiem i kierownictwem Policji na terenie KGP. Dzisiaj, po spotkaniu na Domaniewskiej, do Legionowa wszyscy powrócili w doskonałych nastrojach.

My również staraliśmy się mieć udział w tej przedświątecznej radości. Przygotowaliśmy dla gości niespodziankę w postaci prezentacji policyjnego sprzętu i wyposażenia na stoiskach szkolnych zakładów, możliwości pamiątkowego sfotografowania się w policyjnym mundurze, czy prezentacji umiejętności policyjnych psów – naszych ulubieńców z Zakładu Kynologii Policyjnej. Dzieci z zainteresowaniem oglądały szkołę, w której natrudził się niejeden tatuś, a która zwłaszcza teraz, w świetle kolorowych lampek, zdobiących szkolne iglaki prezentuje się wyjątkowo ciepło i świątecznie.

zdjęcie   zdjęcie

  zdjęcie   zdjęcie

Anna Galant, rzecznik CSP
zdjęcia Leszek Szulich ZTK