Wstępny kurs metodyczny

Data publikacji 27.11.2015

W dniach 16-27 listopada w Centrum Szkolenia Policji odbyło się kolejne doskonalenie lokalne z zakresu prowadzenia zajęć dydaktycznych, dla nowoprzyjętych nauczycieli policyjnych CSP. Doskonalenie było organizowane i prowadzone przez Wydział Metodyki i Organizacji Szkolenia.

W czasie dwutygodniowego doskonalenia, nauczyciele zostali zapoznani z zagadnieniami z zakresu komunikacji interpersonalnej w procesie dydaktycznym, elementami dydaktyki osób dorosłych w tym z procesem nauczania oraz metodami realizacji zajęć.

W części praktycznej doskonalenia, na podstawie opracowanego konspektu zajęć, nauczyciele realizowali zajęcia metodą wykładu konwersatoryjnego, pokazu i ćwiczeń oraz symulacji.

Naszym nauczycielom życzymy powodzenia i jak najwięcej sukcesów dydaktycznych.

podinsp. Lidia Siachowicz/WMiOSz

zdj.: asp. Marcin Grzeszyk/ WMiOSz