Wizyta w ramach wymiany policyjnej CEPOL - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wizyta w ramach wymiany policyjnej CEPOL

Data publikacji 16.10.2015

W dniu 15.10.2015 r. Centrum Szkolenia Policji gościło insp. Minko Pandev'a przedstawiciela Komendy Głównej Policji bułgarskiej. Wizyta przeprowadzona zastała w ramach wymiany policyjnej CEPOL, pomiędzy partnerem bułgarskim a Głównym Sztabem Policji KGP.

W trakcie spotkania, prowadzonego przez Naczelnika Wydziału Prezydialnego mł. insp. Tomasza PIECHOWICZA, gość zapoznany został z zadaniami realizowanymi przez Centrum Szkolenia Policji oraz rodzajami szkoleń implementowanych w naszej jednostce. Ponadto insp. Pandev, wraz z osobą towarzyszącą z GSP KGP, zwiedził zaplecze dydaktyczne naszej szkoły, w tym Policyjne Centrum Dowodzenia.

Renata Cedro/WP

zdj. kom. Roman Majewski/WP