Wyróżniony specjalnie

Data publikacji 25.03.2015

Fundacja „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom” przyznała nauczycielowi policyjnemu z Zakładu Służby Prewencyjnej kom. Marcelemu Śmiałkowi Wyróżnienie Specjalne w uznaniu osiągnięć w charakterze Koordynatora kampanii czytania w roku szkolnym 2013/2014.

Uroczyste wręczenie Dyplomów Honorowych miało miejsce 21 marca br. w Poznaniu w trakcie XIV Spotkań Targowych – Książka dla Dzieci i Młodzieży. Laureat odebrał dyplom z rąk Prezesa Fundacji, Pani Ireny Koźmińskiej. W konkursie na najlepiej przeprowadzoną kampanię społeczną „Cała Polska czyta dzieciom” w roku szkolnym 2013/2014 wzięło udział ok. 150 Liderów i Koordynatorów z całego kraju i tylko trzy osoby uzyskały najwyższe oceny za całoroczną działalność potwierdzoną sprawozdaniami.

Serdecznie gratulujemy naszemu koledze i życzymy kolejnych takich sukcesów.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć pod adresem:

mś/hg

zdj. ze zbiorów Fundacji „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom”