Prezentowaliśmy się w Warszawie - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Prezentowaliśmy się w Warszawie

Data publikacji 28.07.2014

Do bogatego programu przedsięwzięć przygotowanych w ramach centralnych obchodów policyjnego święta, jak co roku wpisało się Centrum Szkolenia Policji. Stoisko promocyjne przygotowane przez naszą jednostkę cieszyło się dużym zainteresowaniem warszawiaków.

     W sobotę, na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie mieszkańcy stolicy mogli wspólnie z policjantami uczestniczyć w obchodach Święta Policji. Propozycja Centrum Szkolenia Policji skierowana była przede wszystkim do najmłodszych. Dzieci uczestnicząc w konkursach z nagrodami zdobywały wiele niezbędnych informacji z zakresu bezpieczeństwa. Odwzorowywanie linii papilarnych i prezentacja jednostek broni okazały się interesujące zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Można też było zapoznać się z propozycjami wydawniczymi CSP.

     Nasza jednostka miała również swój udział w przygotowaniach centralnych uroczystości Święta Policji. Podkom. Krzysztof Mikosza z Zakładu Służby Prewencyjnej CSP odpowiadał za ocenę stopnia praktycznego przygotowania funkcjonariuszy z pododdziałów Policji i pocztów sztandarowych do uroczystości. W czasie defilady stał na czele pocztów sztandarowych garnizonów Policji i szkół Policji z całego kraju. To dla nas ogromne wyróżnienie.

     Serdecznie dziękujemy wszystkim policjantom i słuchaczom naszej szkoły zaangażowanym w przedsięwzięcie.

hg

zdj. Daniel Piętka ZSP

Marek Krupa KGP