Spotkanie w Ratuszu - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Spotkanie w Ratuszu

Data publikacji 11.10.2013

Wczoraj w sali widowiskowej Urzędu Miasta Legionowo funkcjonariusze oraz pracownicy Centrum Szkolenia Policji, a także pracownicy legionowskiej oświaty spotkali się na uroczystych obchodach Dnia Edukacji Narodowej.

     Komendant Centrum Szkolenia Policji insp. dr Roman Stawicki i Zastępca Komendanta ds. Logistycznych podinsp. Anna Gołąbek podziękowali funkcjonariuszom naszej jednostki za zaangażowanie w działalność dydaktyczną - 9 nauczycieli policyjnych wyróżniono pamiątkowymi ryngrafami i nagrodami motywacyjnymi. 11 funkcjonariuszy otrzymało odznaki "Zasłużony Policjant", 1 pracownik został uhonorowany Brązowym Medalem za Zasługi dla Policji. Nagrody motywacyjne i podziękowania, za profesjonalne wykonywanie zadań wspomagających działalność CSP, wręczono również 11 pracownikom. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Centrum Szkolenia Policji wyróżniono łącznie 32 osoby.

     Miłym akcentem uroczystości był występ męskiego zespołu wokalnego "Affabre".

     W ramach dobrej współpracy z władzami samorządowymi i środowiskiem lokalnym, tradycyjnie już obchodziliśmy to miłe święto razem z nauczycielami szkół z terenu miasta i powiatu legionowskiego.

    

   

hg

zdj. Mariusz Mazewski ZSS