Rozpoczęła się III edycja Turnieju Par Patrolowych

Data publikacji 13.12.2011

Już po raz trzeci w tym roku kadra Zakładu Służby Prewencyjnej, Zakładu Interwencji Policyjnych oraz Zakładu Ruchu Drogowego Centrum Szkolenia Policji, przygotowała dla słuchaczy Turnieju Par Patrolowych.

Obecna edycja adresowana jest do słuchaczy szkolenia zawodowego podstawowego oznaczonego symbolem SZP – 3/11.Turniej składa się z czterech konkurencji: testu wiedzy, strzelania szybkiego, policyjnego toru przeszkód oraz symulacji interwencji policyjnych.

Do pierwszej konkurencji, testu wiedzy, rozegranej w dniu 9 grudnia 2011 r. przystąpiło 44 słuchaczy. Najlepszy wynik uzyskali policjanci kp. V II pl. post. Dariusz Jarząb oraz post. Radosław Tylicki.

Turniej stanowi doskonałe ugruntowanie wiedzy i umiejętności przed egzaminem końcowym zaplanowanym w pierwszych dniach stycznia 2012 r.

Życzymy dobrej zabawy. I oczywiście niech wygra najlepszy.

mł. insp. Grzegorz Perz – Kierownik ZSP

zdj. Roman Majewski WP