Dzień otwarty Centrum Szkolenia Policji

Data publikacji 09.05.2011

W związku z dużym zainteresowaniem szkół działalnością naszej placówki, kierownictwo Centrum Szkolenia Policji serdecznie zaprasza na „Dzień Otwarty”, który odbędzie się 10 czerwca br.

Uroczysta inauguracja „Dnia Otwartego” nastąpi o godzinie 1000. Program imprezy kierujemy głównie do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Dzieci i młodzież, uczestnicząc w „Dniu Otwartym”, będzie mogła poznać szkołę, obejrzeć wyposażenie i sprzęt policyjny, a także zobaczyć widowiskowe pokazy tresury psów służbowych, jazdy sprawnościowej motocyklem policyjnym, a także sztuk walki i sprawności policyjnej. Konkursy, różnorodne gry i zabawy zawierające elementy prewencji kryminalnej oraz bezpieczeństwa w ruchu drogowym będą stanowiły niewątpliwą atrakcję dla uczestników tego przedsięwzięcia. Planujemy również występ Policyjnej Orkiestry Reprezentacyjnej Komendy Stołecznej Policji.

Serdecznie zapraszamy pedagogów i młodzież do skorzystania z naszej oferty.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie do dnia 1 czerwca br., swojego uczestnictwa w „Dniu Otwartym” oraz o podanie przybliżonej liczby uczestników.

nr faksu - 22 605 35 05

mail - wprez@csp.edu.pl