Kolejny sukces Strzelców ! - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejny sukces Strzelców !

Data publikacji 15.09.2010

W sobotę 11 września br., w Raduczu odbyły się I Międzynarodowe Zawody Strzeleckie o „Puchar Szefa Biura Ochrony Rządu”.

 

    W zawodach wzięły udział drużyny reprezentujące Kluby Strzeleckie, a także służby mundurowe z Polski, Niemiec i Stanów Zjednoczonych Ameryki. Łącznie 38 drużyn – 158 zawodników.
    Każda drużyna składała się z 4 osób, które musiały osiągnąć jak najlepszy wynik w 3 konkurencjach. Kolejne konkurencje polegały na:
  • oddaniu z 25 metrów 10 strzałów (2 x 5 strzałów z wymianą magazynka) w czasie
    1 minuty do tarczy NT/23p;
  • oddaaniu z 25 metrów 10 strzałów (2 x 5 strzałów z wymianą magazynka) w czasie
    30 sekund do tarczy TS/10;
  •  przebiegnięciu dystansu 40 metrów i z odległości 10 metrów oddanie jak największej ilości celnych strzałów do tarczy TS/9 w czasie 20 sekund.
    Reprezentacja Centrum Szkolenia Policji w składzie podinsp. Grzegorz Zipper, asp. sztab. Marek Walczak, mł. asp. Hubert Kowalik i st. sierż. Magdalena Maszer (Zakład Interwencji Policyjnych), zajęła wysokie, 6 miejsce przegrywając tylko o 6 punktów z czołówką Strzelców Polski.
W klasyfikacji indywidualnej kobiet nasza jedyna Pani Instruktor Strzelectwa st. sierż. Magdalena Maszer ponownie pokazała klasę zajmując I miejsce, a w ogólnej klasyfikacji 38, pokonując 120 zawodników. Natomiast w klasyfikacji indywidualnej mężczyzn podinsp. Adam Morawski (ZIP) startujący w reprezentacji Komendy Stołecznej Policji zajął 2. miejsce.
    Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 
Magdalena Maszer ZIP/Hanna Grochowska WP
Foto: ze zbiorów prywatnych Magdaleny Maszer