„OGLĘDZINY ZEWNĘTRZNE ZWŁOK NA MIEJSCU ICH ZNALEZIENIA”

Data publikacji 19.09.2023

Projekt obejmuję swoją tematyką wzmacnianie kompetencji zawodowych techników kryminalistyki Narodowej Policji Ukrainy i wymianą doświadczeń w zakresie prowadzenia istotnych i złożonych czynności techniczno-kryminalistycznych, jakim są oględziny zewnętrzne zwłok.

W trakcie realizacji projektu przewidziane zostało 5-dniowe szkolenie dla 15 funkcjonariuszy Narodowej Policji Ukrainy. Podczas szkolenia zostały przekazane polskie standardy czynności techniczno-kryminalistyczne.

Projekt nr DWR/ADM 2023/002/1

„Oględziny zewnętrzne zwłok na miejscu ich znalezienia”

Wartość projektu: 100 000,00 PLN

Termin realizacji: 11-15.09.2023 r.

Projekt współfinansowany w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP

• Informacja o dofinansowaniu ze środków budżetu państwa program Polska Pomoc na rok 2023
szkolenie dla narodowej policji Ukrainy pt. „oględziny zewnętrzne zwłok
na miejscu ich znalezienia”dofinansowanie 100 000 zł całkowita wartość 100 000 zł. W Tle znajduje się flaga i godło Polski.