Wizyta w ramach unijnego projektu

Data publikacji 30.06.2017

Międzynarodowa delegacja stanowiąca konsorcjum projektu pn. „Development of CBRN training programme for police officers CBRN-POL”, finansowanego przez Komisję Europejską w ramach programu Erasmus+, przebywała z jednodniową wizytą w Centrum Szkolenia Policji.

Gości powitała insp. Anna Rosół, Komendant Centrum Szkolenia Policji wraz z przedstawicielami Zakładu Szkoleń Specjalnych oraz Studium Doradztwa Dydaktycznego i Psychologii. Uczestnicy delegacji zapoznali się z systemem szkolenia i doskonalenia zawodowego polskiej Policji oraz zadaniami realizowanym przez naszą jednostkę. Zaprezentowano im także zakres działań i zaplecze szkoleniowe Zakładu Szkoleń Specjalnych, Zakładu Ruchu Drogowego oraz Zakładu Interwencji Policyjnych.

Renata Cedro/WP

zdj.: asp. szt. Paweł Stasiuk/ZTO