Goście z Armenii w Centrum Szkolenia Policji

Data publikacji 25.01.2017

Centrum Szkolenia Policji od wielu już lat odwiedzają liczne delegacje z zagranicy. W dniu 24 stycznia 2017 r. mieliśmy przyjemność gościć przedstawicieli Policji armeńskiej, którym towarzyszyli funkcjonariusze Biura Kryminalnego Komendy Głównej Policji. Delegacja przebywa w Polsce w ramach działania nr 6.2 Planu dla Armenii, realizowanego z unijnego projektu „Program Współpracy Policyjnej w ramach Partnerstwa Wschodniego” na lata 2015–2017.

Podczas inauguracji spotkania delegację powitali: Zastępca Komendanta Centrum Szkolenia Policji mł. insp. Marcin Szyndler, Naczelnik Wydziału Prezydialnego mł. insp. Elżbieta Kołodziejska-Powalska oraz, w zastępstwie Kierownika Studium Doradztwa Dydaktycznego i Psychologii, podinsp. Wioletta Białkowska.

W trakcie swojego pobytu w Centrum goście zapoznali się z systemem szkolenia polskiej Policji oraz zadaniami realizowanymi przez CSP. Mieli również możliwość zwiedzenia kompleksu strzelnic i obiektów sportowych szkoły, a także zaplecza dydaktycznego Zakładu Ruchu Drogowego.

Tekst: Joanna Łaszyn/WP
Zdjęcia: Mariusz Mazewski/ZSS