Delegacja z Ukrainy

Data publikacji 12.09.2016

Centrum Szkolenia Policji jest bardzo często miejscem odwiedzin zagranicznych delegacji. Tym razem gościliśmy przedstawicieli Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Narodowej Policji Ukrainy oraz Misji Doradczej Unii Europejskiej na Ukrainie.

Goście mieli możliwość zapoznania się z obowiązującym w Polsce systemem szkolnictwa policyjnego. Program wizyty obejmował również prezentację zajęć dydaktycznych z zakresu ruchu drogowego, a także zwiedzenie obiektów szkoleniowych CSP, takich jak kompleks strzelnic i hale sportowe.

Podczas spotkania inauguracyjnego, delegację powitali Zastępca Komendanta Centrum Szkolenia Policji mł. insp. Marcin Szyndler, Naczelnik Wydziału Prezydialnego mł. insp. Elżbieta Kołodziejska-Powalska oraz w zastępstwie p.o. Naczelnika Wydziału Metodyki i Organizacji Szkolenia podinsp. Beata Grubska.

Joanna Sokołowska/WP

zdj. Mariusz Mazewski/ZSS