Najlepszy judoka w Policji

Data publikacji 02.07.2010

19 czerwca br. odbyły się Mistrzostwa Polski Policji w Judo zorganizowane przez Wydział Kadr i Szkolenia KWP w Katowicach, Polską Federację Sportu „Gwardia” oraz Klub Sportowy „Czarni” w Bytomiu. Impreza sportowa została objęta honorowym patronatem przez Komendanta Głównego Policji.

W zawodach uczestniczyło 54 zawodników reprezentujących Komendę Stołeczną Policji, Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie, Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, Szkołę Policji w Katowicach oraz Komendy Wojewódzkie Policji z Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Krakowa, Łodzi i Wrocławia, a także Komendę Główną Państwowej Straży Pożarnej.
 W kategorii wagowej 90 kg bezkonkurencyjnym zwycięzcą okazał się instruktor Zakładu Interwencji Policyjnych  asp. Jacek Kuźmiński. Szkoleni przez asp. Kuźmińskiego policjanci oraz wychowankowie z sekcji judo Legionowskiego Towarzystwa Sportowego z całą pewnością mogą być dumni ze swojego nauczyciela. Wszystkie walki podczas Mistrzostw wygrał przed czasem. Został też wybrany najlepszym zawodnikiem mistrzostw!
 Gratulacje składają  koleżanki i koledzy z Centrum Szkolenia Policji, życząc dalszych sukcesów!

Tomasz Maczuga z-ca Kierownika ZIP/Hanna Grochowska WP
Foto - zbiory prywatne Jacka Kuźmińskiego