Zakończenie kursu DSN-1/10

Data publikacji 25.06.2010

Dziś zakończył się kurs specjalistyczny dla policjantów w specjalności do spraw nieletnich, oznaczony symbolem DSN-1/10. Zastępca Komendanta ds. Dydaktycznych mł. insp. Anna Rosół wręczyła świadectwa absolwentom.

W ceremonii wręczania świadectw uczestniczyli również Kierownik Zakładu Służby Prewencyjnej mł. insp. Grzegorz Perz oraz Przewodnicząca Zespołu Pedagogicznego kom. Wanda Mende.
 Słuchacze kursu osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauczaniu – średnia ocen wyniosła 4,95.
 Absolwenci zasługują na szczególne podziękowania za udział w obchodach Dni Legionowa oraz za zaangażowanie i pracę z młodzieżą podczas Dnia Otwartego Centrum Szkolenia Policji.
 Uczestnicy kursu, a także kom. Wanda Mende otrzymali też podziękowania od Dyrektora Zespołu Szkół w Legionowie za przeprowadzenie lekcji oraz cyklu pogadanek dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 8 i Gimnazjum nr 4.
 Życzymy sukcesów w służbie!

Hanna Grochowska
Foto Mariusz Mazewski ZTK