Data publikacji 17.05.2010

Od 9 do 21 maja br., w Centrum Szkolenia Policji odbywa się druga edycja szkolenia w ramach realizacji projektu „Międzynarodowe Centrum Szkoleniowe Zwalczania Nielegalnych Laboratoriów Narkotykowych”. Projekt współfinansowany jest przez Komisję Europejską.

W szkoleniu uczestniczą przedstawiciele Białorusi, Mołdawii, Rosji, Ukrainy oraz Polski.
  Omawiane zagadnienia dotyczą m.in. międzynarodowych projektów w zakresie prowadzonej polityki antynarkotykowej oraz kwestii związanych ze zwalczaniem nielegalnych laboratoriów narkotykowych.

Hanna Grochowska
                                                                       Foto Mariusz Mazewski ZTK