„Ze sportem i przyrodą za pan brat” - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

„Ze sportem i przyrodą za pan brat”

Data publikacji 13.05.2010

„Ze sportem i przyrodą za pan brat”, to hasło „I Legionowskiego Turnieju Zdrowia Przedszkolaków”, zorganizowanego w dniu 11 maja 2010 r. na terenie Przedszkola Miejskiego nr 2 w Legionowie przy ulicy Jagiellońskiej 40.

 

  Uczestnikami imprezy były sześcioletnie dzieci - przedstawiciele trzynastu przedszkoli z powiatu Legionowskiego.Zawody miały na celu propagowanie idei ruchu i aktywnego spędzania czasu, integrację środowiska przedszkolnego, lokalnego, drużyn harcerzy, nawiązanie współpracy ze służbami mundurowymi; upowszechnianie zasad „fair play” podczas rywalizacji sportowej oraz stymulowanie umiejętności działania zespołowego.
  Dyrekcja i Rada Pedagogiczna Przedszkola, do udziału w przedsięwzięciu, zaprosiła także Centrum Szkolenia Policji. Policjanci z Zakładu Ruchu Drogowego - podkom. Agnieszka Sałkowska, podkom. Sławomir Hołoweńko i asp. sztab. Zenon Jagielski, przeprowadzili jedną z konkurencji dot. bezpieczeństwa dzieci na drogach oraz wręczyli uczestnikom Turnieju opaski odblaskowe.  
  Mali zawodnicy z dużym skupieniem przystępowali do poszczególnych zadań, starając się uzyskać jak najlepsze wyniki. Uśmiechy na ich twarzach były wyrazem wielkiej satysfakcji i radości z osiągnięć drużyny.
  Za udział w imprezie dzieci otrzymały także puchary, dyplomy i upominki, które wspólnie z Panią Lidią Popielarz - Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 2 wręczał Zastępca Prezydenta Miasta Legionowo Pan Piotr Zadrożny.
 
Agnieszka Sałkowska ZRD/Hanna Grochowska
Foto Agnieszka Sałkowska ZRD