Podziwialiśmy siatkarki! - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Podziwialiśmy siatkarki!

Data publikacji 04.05.2010

Dziś, 4 maja br., w hali sportowej Centrum Szkolenia Policji zakończyły się zorganizowane w ramach XVI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych „Mazowsze 2010”, rozgrywki w piłce siatkowej dziewcząt.

Organizatorem przedsięwzięcia była Warszawsko-Mazowiecka Federacja Sportu. Sportowe zmagania siatkarek trwały od 30 kwietnia br. i dostarczyły wielu sportowych emocji nie tylko samym uczestniczkom olimpiady, ale również obserwatorom tego wydarzenia.
  W rozgrywkach brały udział reprezentacje z województwa dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego, małopolskiego, mazowieckiego, łódzkiego, pomorskiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego
  W dzisiejszym, uroczystym podsumowaniu sportowej imprezy uczestniczył Komendant Centrum Szkolenia Policji insp. Arkadiusz Brzozowski oraz m.in. Zastępca Dyrektora Departamentu Sportu i Rekreacji Urzędu Marszałkowskiego m. st. Warszawy Pan Mariusz Młynarczyk, Starosta Powiatu Legionowskiego Pan Jan Grabiec, Zastępca Prezydenta Miasta Legionowo Pan Piotr Zadrożny.

Hanna Grochowska
Foto Mariusz Mazewski ZTK