RD-9/09 już na drogach

Data publikacji 28.01.2010

Wczoraj zakończyli trzymiesięczny pobyt w CSP słuchacze kursu Ruchu Drogowego RD-9/09. Szkolenie zostało uroczyście zamknięte w obecności Dyrektora Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji insp. Marka Fidosa.

Na zakończenie ostatniego, rozpoczętego w 2009 roku szkolenia zawodowego dla policjantów ruchu drogowego oprócz Pana Dyrektora insp. Marka Fidosa przybył również Naczelnik Wydziału Nadzoru i Koordynacji Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji podinsp. Józef Syc. Komendant CSP insp. Arkadiusz Brzozowski w obecności kierownictwa Zakładu Ruchu Drogowego CSP oraz kadry dydaktycznej zakładu podsumował wyniki szkolenia – a przyznać należy, że kształtowały się one na dobrym poziomie.  Na zaśnieżone drogi w kraju wyruszyła dodatkowa grupa 64 dobrze przygotowanych przez CSP policjantów ruchu drogowego. Z pewnością, czeka ich w terenie kolejny sprawdzian w trudnych ostatnio warunkach zimowych. Podczas uroczystości zakończenia z ust gości jak również kadry kierowniczej naszej szkoły szkolenia padło wiele ciepłych słów, gratulowano słuchaczom dobrych wyników jakie osiągali w trakcie jego przebiegu. Takim ceremoniom towarzyszą zwykle życzenia spokojnej i bezpiecznej służby oraz poczucia dobrze spełnionego obowiązku zawodowego. A ponieważ dobrych życzeń i nigdy nie jest za dużo – szczerze przyłączamy się do nich wszyscy.

Anna Galant, rzecznik CSP
Foto Mariusz Mazewski, ZTK